A C csoport tagjai:

Magyarország

Spanyolország

Hollandia

A csoportok első helyein végzők automatikusan tovább lépnek a csoportból. Hozzájuk a csoportok legjobb második helyezettje csatlakozhat majd. A mérkőzéseket, oda-visszavágós alapon rendezik.

Magyarország első ellenfele még tavaly a holland válogatott volt. Az első negyedben tudták csak megnehezíteni a mieink dolgát, ahol 2-2es döntetlen eredmény született. A második negyedet már 3-2-re nyerni tudtuk, a harmadik negyedben 5-1-re húztunk el és az utolsó negyedet is 3-1-re tudtuk le, így a vége, könnyű 13-6 lett a javunkra.

Második mérkőzésünket a spanyolok ellen kellett lejátszanunk. Itt már lényegesen nehezebb dolgunk volt és valljuk meg a játék se ment olyan nagyon jól a fiúknak, mint az első mérkőzésen. Az első negyed itt is 2-2-es döntetlennel zárult. Aztán a második negyedet már 3-2re hozni tudtuk, ami sovány egy gólos előnyt jelentett. És ez nem is tudott nőni vagy csökkenni a végéig, mert a harmadik negyedben 3-3-at játszottunk, az utolsó negyedben 1-1-et. Ennek ellenére, ha szűkösen is, de meg volt az újabb siker, ami nagy lépésnek számít előre a továbbjutás érdekében.

A 4. fordulóban szabadnaposak leszünk, legközelebb március 20.-án folytatjuk a küzdelmeket, itthon megmérkőzve Hollandia ellen, majd az utolsó csoportkörre április 10.-én kerül majd sor, amikor is a spanyolokhoz fogunk ellátogatni.

A saját csoportunkat magabiztosan vezetjük veretlenül. A másik két csoport élén, ahogy az várható is volt, Szerbia és Horvátország állnak, szintén eddig veretlenül.